do góry
Pobieranie danych...
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 3/2018, data dodania: 29.01.2018

Porada w trakcie aktualizacji

W jakim paragrafie dochodów ująć wpływ za wydanie duplikatu Karty Dużej Rodziny

Czy opłatę za duplikat Karty Dużej Rodziny należy zaklasyfikować w paragrafie 061 czy 069? Zasady wydawania Karty Dużej Rodziny oraz jej duplikatu reguluje ustawa z 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny. Zgodnie z art. 12 tej ustawy: W przypadku gdy [Karta] zostanie zgubiona, skradziona lub w inny sposób utracona, wójt wydaje duplikat [Kart]. Wydanie duplikatu Karty podlega opłacie określonej w przepisach ustawy - obecnie (do 28 lutego 2018 r.) opłata ta wynosi 9,21 zł. ZAPAMIĘTAJ! Wpływy z opłaty...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK