do góry
Pobieranie danych...
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Poradnik Rachunkowości Budżetowej 12/2018, data dodania: 07.12.2018

Porada aktualna na dzień 17-12-2018

Obowiązkowa treść rachunku

Jednostka budżetowa otrzymała rachunek. W polu „sprzedawca” jest pieczątka z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz symbolami NIP i REGON. Czy rachunek może nie zawierać adresu wystawcy? https://forum.infor.pl/topic/448077-dowod-ksiegowy/ Nie, taki rachunek jest wystawiony nieprawidłowo. W dowodzie księgowym można nie podawać adresu stron operacji gospodarczej (sprzedawcy, nabywcy), jeśli wynika to z odrębnych przepisów (art. 21 ust. 1 pkt 2 i ust. 1a pkt 1 uor). Odrębne przepisy regulujące obowiązkową treść rachunków są zawarte w § 14 rozporządzenia Ministra Finansów z 22...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK