do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Poradnik Rachunkowości Budżetowej 8/2018, data dodania: 30.07.2018

Porada aktualna na dzień 20-10-2018

Opłacanie faktur z zastosowaniem mechanizmu podzielonej płatności

Czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej fakturze trzeba podawać dwa numery rachunków bankowych (bieżący i dla rozliczeń VAT)? https://forum.infor.pl/topic/445968-split-payment-podzielona-platnosc-w-vat-w-jednostkach-samorzadowych/ Nie, wprowadzenie mechanizmu podzielonej płatności nie wiąże się ze zmianą treści faktur. Płatność w mechanizmie podzielonej płatności (split payment) musi być dokonywana za pośrednictwem banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej (mechanizm ten nie dotyczy rozliczeń gotówkowych). Wszystkie banki i kasy spółdzielcze mają obowiązek udostępnić klientom specjalny komunikat przelewu (art. 108a ust. 3 ustawy z 11 marca 2004 r. o...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK