do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 7/2018, data dodania: 04.04.2018

Porada aktualna na dzień 22-10-2018

W jakiej wartości należy podawać cenę wybranej oferty

W jakiej wartości podawać cenę wybranej oferty i najniższą/najwyższą ofertę (netto czy brutto; czy w każdym przypadku usługi podlegają VAT)? Czy ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych można zamieścić przed podpisaniem umowy? Konieczne jest odniesienie się do stosownych regulacji prawnych ustawy z 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: upzp), aby ustosunkować się merytorycznie do podanej problematyki. Jeżeli chodzi o kwestię sposobu podawania ceny wybranej oferty w ogłoszeniu o udzielonym zamówieniu, warto zauważyć, że zgodnie z art. 2 pkt...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK