do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 22/2017, data dodania: 13.11.2017

Porada aktualna na dzień 21-11-2017

Czy dochody KP PSP z tytułu odszkodowania należy wykazać w sprawozdaniu Rb-27ZZ

Komenda powiatowa Państwowej Straży Pożarnej uzyskała dochody z tytułu odszkodowania za zniszczony samochód i wpłat za prywatne rozmowy telefoniczne pracowników. Czy dochody te są dochodami powiatu, czy dochodami budżetu państwa i powinny być wykazane w sprawozdaniu Rb-27ZZ? Komenda powiatowej Państwowej Straży Pożarnej prowadzi działalność zgodnie z art. 33a ust. 3 ustawy z 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym, jako powiatowa jednostka budżetowa w myśl przepisów ustawy z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (dalej: uofp). ZAPAMIĘTAJ! Odszkodowania należne...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »