do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Poradnik Rachunkowości Budżetowej 6/2017, data dodania: 19.05.2017

Porada aktualna na dzień 20-10-2017

Czy można przepisać księgę inwentarzową

Czy istnieje możliwość i podstawa prawna do przepisania księgi inwentarzowej szkoły, która jest nieczytelna, i jakie zasady należy przy tym zachować? http://forum.infor.pl/topic/14794-przepisanie-ksiegi-inwentarzowej/ Księgi rachunkowe - w tym ewidencja pomocnicza prowadzona do konta 013 "Pozostałe środki trwałe", zwyczajowo nazywana księgą inwentarzową - powinny być sprawdzalne, co oznacza m.in., że bez względu na technikę ich prowadzenia istnieje w dowolnym czasie możliwość uzyskania zrozumiałych informacji o treści zapisów dokonanych w tych księgach (art. 24 ust. 4 pkt 4 uor). Jeśli z jakiegoś powodu...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »