do góry
Pobieranie danych...
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Poradnik Rachunkowości Budżetowej 8/2019, data dodania: 27.07.2019

Porada aktualna na dzień 16-10-2019

Zasady tworzenia zakładowego planu kont

PROBLEM Czy w zakładowym planie kont jednostki budżetowej podaje się wszystkie konta z załącznika nr 3 do rozporządzenia w sprawie rachunkowości oraz planów kont? Czy trzeba wymienić nawet te, których jednostka nie używa? Czy tylko opisuje się te konta, które dotyczą tej jednostki? https://www.facebook.com/PRBinfor/ RADA Nie, w zakładowym planie kont nie trzeba wymieniać kont niewystępujących w danej jednostce. Zasady tworzenia zakładowego planu kont jednostki budżetowej są ustalone w § 19 i 20 rozporządzenia w sprawie rachunkowości oraz planów kont. Zgodnie...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK