do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 13-14/2017, data dodania: 22.06.2017

Porada aktualna na dzień 25-09-2017

Prawo pracownika samorządowego do wynagrodzenia prowizyjnego

Czy do wynagrodzenia prowizyjnego mają prawo tylko pracownicy samorządowi zatrudnieni na podstawie umowy o pracę? Tak, wynagrodzenie to przysługuje wyłącznie tym pracownikom samorządowym, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Pracownikom samorządowym, a więc osobom zatrudnionym np. w urzędach marszałkowskich, starostwach powiatowych, urzędach gmin czy w ich jednostkach organizacyjnych, może być przyznane dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne (art. 2 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych). Jest to świadczenie fakultatywne. Zatrudniony może je otrzymać za osobiste wykonywanie czynności z...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »