do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 12/2017, data dodania: 14.06.2017

Porada aktualna na dzień 29-06-2017

Czy dla kierowcy zatrudnionego w urzędzie gminy można zastosować przerywany czas pracy

Kierowca (zatrudniony w urzędzie gminy) wykonuje przewozy po stałej trasie – rano (od godz. 6.30 do godz. 8.30) i po południu (od godz. 13.00 do godz. 15.00). Czy to dopuszczalne? Jaki system czasu pracy można dla niego zastosować? Kierowca ten nie może być objęty przerywanym systemem czasu pracy Przyjmując, że o wskazanych godzinach rozpoczyna i kończy on pracę, jedyną możliwością jest wprowadzenie w ciągu dnia godzinnej przerwy niewliczanej do czasu pracy - na podstawie art. 141 ustawy z 26 czerwca...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »