do góry
Pobieranie danych...
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Poradnik Rachunkowości Budżetowej 7/2020, data dodania: 09.07.2020

Porada aktualna na dzień 09-08-2020

Obowiązek drukowania kart wynagrodzeń pracowników

PROBLEM Czy nadal trzeba drukować karty wynagrodzeń pracowników jednostki budżetowej? Jeśli tak, to czy trzeba to robić raz na miesiąc? Czy wystarczy raz na rok? https://www.facebook.com/PRBinfor/ RADA Imienne karty wynagrodzeń pracowników stanowią księgi rachunkowe ewidencji pomocniczej (szczegółowej), prowadzonej do konta syntetycznego 231 "Rozrachunki z tytułu wynagrodzeń" (art. 13 ust. 1 pkt 3, art. 17 ust. 1 pkt 3 uor). Ewidencja ta jest obowiązkowa w jednostkach budżetowych, jako podmiotach zobowiązanych do stosowania uor. Księgi rachunkowe (zarówno syntetyczne, jak i pomocnicze) prowadzone...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK