do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę
Rachunkowość Budżetowa 11/2017, data dodania: 07.06.2017

Porada aktualna na dzień 29-06-2017

Czy należy pobierać opłatę targową od poddzierżawców

Miasto wydzierżawia teren spółce z o.o. Część tego terenu spółka poddzierżawia innym podmiotom z przeznaczeniem na stoiska handlowe. Czy od poddzierżawców należy pobierać opłatę targową? Tak, należy pobierać opłatę targową od poddzierżawców - czyli od osób faktycznie dokonujących sprzedaży na targowisku. Jeśli rada gminy wprowadzi opłatę targową, jest ona pobierana na podstawie przepisów art. 15, 16 i 19 ustawy z 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych. Opłatę pobiera się od osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »