do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Gazeta Samorządu i Administracji 11/2015, data dodania: 01.06.2015

Porada aktualna na dzień 20-06-2018

Czy można budować przy granicy państwa

Właściciel nieruchomości położonej w bliskim sąsiedztwie granicy państwowej zamierza dokonać jej zabudowy. Czy takie działanie inwestycyjne właściciela jest dopuszczalne? Odpowiedź Zabudowa działki położonej w sąsiedztwie granicy państwa jest możliwa, pod warunkiem spełnienia warunków wynikających z art. 11 ustawy z 12 października 1990 r. o ochronie granicy państwowej (dalej: u.g.p.) oraz jeśli taka zabudowa jest dopuszczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Uzasadnienie Kluczowe dla rozstrzygnięcia możliwości zabudowy działki zlokalizowanej w sąsiedztwie granicy państwa będzie miała analiza u.g.p. i ustawy z 27...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK