do góry
Pobieranie danych...
zamknij
Powrót do menu głównego
 
drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 9/2015, data dodania: 27.04.2015

Porada aktualna na dzień 16-12-2017

W jakim paragrafie ująć wydatek poniesiony na szkolenie dyrektorskie

Otrzymałam fakturę za szkolenie dyrektorskie. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć, czy takie szkolenie kwalifikuje się do § 4700 „Szkolenie pracowników niebędących członkami korpusu służby cywilnej”, czy do rozdziału 80146 „Dokształcanie i doskonalenie nauczycieli” § 4700 „Wydatki na szkolenie pracowników”? Jeśli szkolenie dyrektorskie nie stanowi szkolenia z zakresu formy doskonalenia zawodowego nauczycieli i tym samym środki finansowe na ten cel nie były ujęte w planie finansowym organu prowadzącego jednostki, to wydatek ten należy ująć w § 470 „Szkolenia pracowników...

(...)


Treści dostępne dla abonentów INFORRB Platformy Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy.
Jeżeli nie masz dostępu to zamów w atrakcyjnej cenie!
Mam dostęp Nie mam dostępu

Zaloguj się

Problemy z logowaniem?
Kliknij tutaj »

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK