do góry
Pobieranie danych...
 
data dodania: 07.11.2018
codzienne aktualności na pulpicie - pobierz bezpłatną aplikację
 

RODO w samorządzie - szkolenia

Rozpoczyna się druga tura szkoleń dla jednostek samorządu terytorialnego, podczas których eksperci UODO omówią najważniejsze zagadnienia związane ze stosowaniem nowego prawa dotyczącego ochrony danych osobowych, w tym ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Szkolenia są kontynuacją kampanii edukacyjnej dla jednostek samorządu terytorialnego, jaką Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) realizuje we współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego (NIST). Jej częścią jest również kurs e-learningowy „Zmiany w zakresie ochrony danych osobowych w świetle RODO i ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych” opracowany przez NIST przy merytorycznym wsparciu UODO.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej UODO pod linkiem: https://uodo.gov.pl/pl/218/562.

Źródło: Urząd Ochrony Danych Osobowych

Instrukcje księgowego. 65 praktycznych procedur z serwisem internetowym

Książka zawiera zestaw aktualnych i praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe, księgowe i kadrowe. Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty, zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień, tabel, przewodników „krok po kroku”.

Kup już za: 83.20 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK