do góry
Pobieranie danych...
zamknij
 
data dodania: 19.03.2018
codzienne aktualności na pulpicie - pobierz bezpłatną aplikację
 

Stosowanie kar umownych w zamówieniach publicznych

Urząd Zamówień Publicznych przygotował raport dotyczący stosowania kar umownych w zamówieniach publicznych. Raport jest efektem analizy przeprowadzonej przez Urząd we wskazanym wyżej obszarze na podstawie umów zawartych w okresie od 1.01.2015 r. do 31.10.2017 r.

Jest to materiał ważny z punktu widzenia realizacji kontraktów publicznych nie tylko z uwagi na przedmiot badania, ale również ze względu na fakt, iż te istotne aspekty dotyczące realizacji umów w sprawach zamówień publicznych nie były dotychczas poddawane analizie systemowej - raport jest efektem pierwszego tego typu badania.

Przedstawiamy zatem Państwu wynik prac przeprowadzonych przez Urząd w zakresie stosowania kar umownych w zamówieniach publicznych, mając nadzieję, że wnioski z niego płynące przyczynią się do kształtowania wzajemnych praw i obowiązków stron umów w sprawach zamówień publicznych w sposób równomierny, prowadzący do uzyskania najlepszych rezultatów przy realizacji publicznych kontraktów.

Przeczytaj :  Raport dotyczący stosowania kar umownych w zamówieniach publicznych >>

Źródło: Urząd Zamówień Publicznych

RODO. Ochrona danych osobowych. Przewodnik po zmianach

Publikacja pozwoli zapoznać się oraz jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności. Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej, tabelarycznej formule. Publikacja zawiera: tabelaryczne zestawienie, wyjaśnienia i komentarze ekspertów.

Kup już za: 99.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK