do góry
Pobieranie danych...
zamknij
 
data dodania: 07.07.2017
codzienne aktualności na pulpicie - pobierz bezpłatną aplikację
 

Doradcy ds. ulg i umorzeń w ZUS

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych działają doradcy ds. ulg i umorzeń, którzy mają pomóc płatnikom spłacić zadłużenie, a tym samym odzyskać płynność finansową umożliwiającą kontynuowanie działalności.

Na podstawie informacji przedstawionych przez klienta, doradca przedstawi najdogodniejsze formy uregulowania zobowiązań dostosowane do indywidualnej sytuacji klienta i jego możliwości finansowych. Zadaniem doradców jest również pomoc klientom w zgromadzeniu, przygotowaniu i wypełnieniu dokumentów niezbędnych do rozpatrzenia wniosku.

Na stronie ZUS znajduje się wykaz terenowych jednostek ZUS, w których funkcjonuje stanowisko doradcy ds. ulg i umorzeń wraz z numerami telefonów, pod którymi można umówić się na spotkanie z doradcą.

Źródło: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

PIP i ZUS Kontrole u Pracodawcy - wzory pism z komentarzem (książka)

Publikacja zawiera omówienie praw i obowiązków, jakie mają pracodawcy w przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładzie pracy. Szczególną wartością książki są wzory dokumentów dotyczące korespondencji pracodawcy z PIP i ZUS, jaka jest prowadzona w przypadku kontroli firmy przez te organy.

Kup już za: 89.60 zł