do góry
Pobieranie danych...
zamknij
 
data dodania: 07.07.2017
codzienne aktualności na pulpicie - pobierz bezpłatną aplikację
 

Doradcy ds. ulg i umorzeń w ZUS

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych działają doradcy ds. ulg i umorzeń, którzy mają pomóc płatnikom spłacić zadłużenie, a tym samym odzyskać płynność finansową umożliwiającą kontynuowanie działalności.

Na podstawie informacji przedstawionych przez klienta, doradca przedstawi najdogodniejsze formy uregulowania zobowiązań dostosowane do indywidualnej sytuacji klienta i jego możliwości finansowych. Zadaniem doradców jest również pomoc klientom w zgromadzeniu, przygotowaniu i wypełnieniu dokumentów niezbędnych do rozpatrzenia wniosku.

Na stronie ZUS znajduje się wykaz terenowych jednostek ZUS, w których funkcjonuje stanowisko doradcy ds. ulg i umorzeń wraz z numerami telefonów, pod którymi można umówić się na spotkanie z doradcą.

Źródło: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

RODO. Ochrona danych osobowych. Przewodnik po zmianach

Publikacja pozwoli zapoznać się oraz jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności. Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej, tabelarycznej formule. Publikacja zawiera: tabelaryczne zestawienie, wyjaśnienia i komentarze ekspertów.

Kup już za: 99.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK