do góry
Pobieranie danych...
zamknij
 
data dodania: 12.06.2017
codzienne aktualności na pulpicie - pobierz bezpłatną aplikację
 

Nowe formularze ogłoszeń o zawarciu umów koncesji

Urząd Zamówień Publicznych informuje, że 25 maja 2017 r. w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej pod poz. 1017 zostało ogłoszone rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie wzorów ogłoszeń zamieszczanych w Biuletynie Zamówień Publicznych, dotyczących zawierania umów koncesji.

Rozporządzenie stanowi wykonanie upoważnienia ustawowego zawartego w art. 18 ust. 6 ustawy z dnia 21 października 2016 r. o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz. U. poz. 1920).

Określa wzory ogłoszeń zamieszczanych w Biuletynie Zamówień Publicznych.

Na stronie Biuletynu Zamówień Publicznych w zakładce Nowe formularze (publikowane od 04.05.2017 r.) zostały udostępnione formularze ogłoszeń dotyczące zawierania umów koncesji.

Źródło: Urząd Zamówień Publicznych

RODO. Ochrona danych osobowych. Przewodnik po zmianach


Publikacja pozwoli zapoznać się oraz jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności. Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej, tabelarycznej formule. Publikacja zawiera: tabelaryczne zestawienie, wyjaśnienia i komentarze ekspertów.

Kup już za: 99.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od INFORRB Platforma Rachunkowości Budżetowej i Prawa Pracy
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK